Często widziałam na grupach takie pytanie. I odpowiadałam od razu swoim pytaniem – z czego się uczyłeś/uczyłaś? Odpowiedź – z plików grupy, z notatek, które dostałam na grupie. Przeglądałam te notatki i włos jeżył mi się na głowie. Dlaczego?

W przypadkowych notatkach bowiem często panuje chaos. Mało ważne rzeczy są uwypuklane, a te naprawdę potrzebne zamykają się w kilku zdaniach. Chaos w notatkach oznacza chaos w głowie. Do tego dochodzi strach i niepewność posiadanej wiedzy.
Dlatego tak ważne jest, by uczyć się z naprawdę dobrych, poukładanych i przygotowanych przez egzaminatora notatek.
Napisane są tak, by jak najłatwiej było się z nich uczyć. Systematyczna praca z nimi przynosi zawsze sukces. Nasi uczniowie niemal zawsze świetnie zdają maturę i są zadowoleni z wyniku swojej matury. Czemu niemal? Bo zawsze znajdzie się jakieś ale ? najczęściej jest to czas poświęcony na naukę.

Dlaczego zmieniamy nasze Vademecum co roku? Odpowiedź jest prosta – chcemy, byście mieli tylko aktualne pytania, byście nie uczyli się rzeczy niepotrzebnych. Zawsze po maturach pytamy Was o sugestie dotyczące naszych materiałów – i jeśli się pojawiają – reagujemy, tworząc najbardziej skuteczną i rzetelną pigułkę wiedzy.
Jesteśmy przekonani, że lepiej mieć jedne, dobre materiały i z nich korzystać, niż miotać się w chaosie plików udostępnianych na dziesiątkach grup.

Zapraszamy zatem do korzystania z naszych materiałów. W tym roku przekażemy Wam kolejne piąte już Vademecum, by uczyło Wam się naprawdę dobrze i skutecznie.